Ar ko aizdevums online atšķiras no Banku kredītiem?

Pateicoties internetam, kredīts mūsdienās var tikt saņemts arī neizejot no mājām. Tas ir diezgan parocīgi šodienas pasaulē. Pie tam, kredīts online sniedz iespēju taupīt laiku kā arī naudu, braucot uz Banku, un gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kā tieši var tikt dabūti kredīti internetā, kas tad jāņem vērā, kad tiek izvelēts aizdevums, kā arī cik droši ir sūtīt personīgos datus šādām nebanku kredītiestādēm?

Protams labāk jau ir zināt atbildes uz šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai bez bailēm izmantotu online kredītus. Mēģināsim noskaidrot to tālāk rakstā. Aplūko vairāk informācijas šeit.

Aizdevums online – priekšrocības un trūkumi

Mēģinot izpētīt to cik kredīti internetā ir izdevīgi, būtu jāsāk ar plusiem un arī trūkumiem.
Tiešsaistes aizdevumu plusi:
Laika taupīšana – ātra pieteikuma izvērtēšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj kredītņēmējam saņemt vajadzīgo summu jau 20-30 minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā aizdevums online tiek izdots pieteicējam.
Pieejamība klientam – kredīts var tikt saņemts bez konsultācijas, bet pats produkts jau tiek izvēlēts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties nosacījumiem kreditētāja vietnē.
Minimāls dokumentu pieprasījums – lai būtu noformēts aizdevums internetā, lielākoties būs jānorāda pase un tālruņa numurs. Citas organizācijas pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Gadījumā ja pieteicējs piesakās uz nelielu kredītu, finanšu iestāde var nepieprasīt informāciju par maksātspēju un kredītvēsturi.
Galvenais cēlonis tam, kāpēc kredīts online tomēr ir tik ļoti pieprasīts, tomēr ir šī saņemšanas ērtums un vienkāršums. Tomēr, padarot vienkāršāku kredīta pieteikumu izskatīšanu, kredītiestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šinī gadījumā kreditori palielina prasības pret naudas atgriešanu.
Lai padarīt mazākus iespējamos zaudējumus, nebanku finansēšanas organizācijas ir spiestas izvirzīt īpašus nosacījumus:
Ierobežot finansējuma summu, ko var saņemt aizņēmējs;
Paaugstināt procentu likmes;
Padarīt pēc iespējas mazāku kredīta līguma termiņa ilgumu.
Pat neskatoties uz visiem plusiem un mīnusiem, kad tiek ņemts kredīts, jau ir jāizvērtē tā nepieciešamība un arī būtu jāapzinās viennozīmīgi tas, ka kredīts jau būs jāatgriež.

Ar ko tad SMS kredīts atšķiras no cita veida kredītiem?

Atrā mobilo komunikāciju attīstība un ātrie kredīti ļāva izveidot neparastu “bērnu” – SMS kredītu. Neapšaubāmas tādu aizdevumu plusi ir iegūšanas vienkāršums, pateicoties ātrai un vienkāršai pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Tas jau ir kredīts, kurš balstās uz uzticību klientam. Nemaz nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, bet, gadījumā ja sms kredīts tiek atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Pastāv arī redzami trūkumi: augstās kredīta izmaksas, tā kā aizdevējs grib ne vienīgi nopelnīt naudu ar procentiem, taču arī sevi apdrošināt pret saistību nepildīšanas risku, kas šinī variantā jau ir ļoti augsts. Kā arī kredīts būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, bet maksimālā summa ir maza. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms iesniegt pieteikumu, cītīgi izpētiet visu informāciju. Kā piemēram, uzziniet vairāk tiešsaistē par potenciālo aizdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.