DABA, MIERS, KLUSUMS UN MĀJAS 20 MINŪŠU BRAUCIENĀ NO RĪGAS

Netrūkst tādu cilvēku, kuri vēlas iegādāties zemi un uzcelt māju savai ģimenei, ārpus pilsētas, kur pa logu redzamas nevis daudzstāvu ēkas, bet dabas miers. Privātmāju ciemats Murjāņos atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, kas sniedz iespēju ātri un ērti nokļūt darbā. Šādas kopienas ir plaši izplatītas ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē, un cilvēki labprāt izmanto iespēju iegādāties zemi un uzcelt savu sapņu māju. Šādā veida privātmājas nav tas, ko esam pieraduši redzēt – plikā lauka vidū uzceltas garlaicīgas rindu mājas, kas šķiet bezpersoniskas un skumjas. Lai arī cilvēkus šeit varētu izbiedēt jēdziens ciemats, mājas tiek būvētas nost no ziņkārīgo acu skatieniem, ieturot pilnīgi privātumu. 21. gadsimta tehnoloģijas ienāk mūsu ikdienā ar vien straujāk un modernas, hi-tech mājas ir arī privātmāju ciemata vīzija. Tiek slēgti dažādi līgumi par apsaimniekošanu, komunikāciju pievadi un nodrošināšanu un daudz ko citu. Vēl nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši aizbēgt no pilsētas kņadas.

VAI APKĀRTNES SAKOPŠANA IR ATSEVIŠĶS PAKALPOJUMS?

Dažāda veida nekustamo īpašumu labiekārtošanas pakalpojumi ir pieejami arī šāda veida ciematos, kas rada mazāk rūpju iedzīvotājiem. Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Māju īpašniekiem ir pieejami apkārtnes labiekārtošanas un dārzniecības pakalpojumi visu cauru gadu, kas nozīmē konsultāciju un arī palīdzību dārza kopšanā. Apsaimniekošanas un labiekārtošanas pakalpojumi ir veids kā dzīvot sakoptā un kārtīgā vidē un neuztraukties par to, ka pašiem tam nepietiks laika un resursu.

SAKOPTI DĪĶI VISA GADA GARUMĀ

Lai ciemats nezaudētu savu ārpilsētas burvību modernajā pasaulē, tā teritorijā ir ierīkotas dažādas ūdenstilpnes un 800 metru attālumā atrodas Gauja. Skaidrs, ka ar šādām ekstrām atpūta ūdens ir neizbēgama un ir vēlme to darīt sakoptā apkārtnē. Par dīķu tīrību un apsaimniekošanu nav jāuztraucas, jo tas ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek sniegts ciemata iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.