INOVATĪVI RISINĀJUMI TELPU IEKŠĒJĀ UN ĀRĒJĀ APDARĒ

Mūsdienās celtniecības nozarē ir pieejami dažādi inovatīvi materiāli un tehnikas, kas būtiski ietekmē padarīto darbu labāku rezultātu. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu. Dažāda veida montāžas darbi ir iespējami gan iekšējiem, gan ārējiem griestiem. Iekaramie griesti ir lielisks risinājums komercplatībām, biroju telpām un dažādām ražošanas telpām, protams, tas neizslēdz iespējamību tos uzstādīt arī mājokļos. Šāda veida griesti vispopulārākie ir tieši Loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū, skatīt vairāk var tālāk.

VAI IEKARAMIE GRIESTI IR FUNKCIONĀLI

Katrs klients var izvēlēties staro trīs griestu veidiem. 90% lielu atvērumu griestos nodrošina open cell, jeb šūnu griesti. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Kasešu tipa griesti ir otra populārākā izvēle. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. To montāža notiek pamīšus. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

KĀDS LABUMS NO FASĀDES ŽALŪZIJĀM?

Fasādes žalūzijas ir viens no progresīvākajiem ārējās apdares veidiem mūsdienās. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tās bloķē tiešo saules staru ietekmi uz ēkas sienām, tādā veidā samazinot telpu uzkaršanas risku, kas savukārt samazina ēkas kopējās gaisa kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pieskaņojot ēkas fasādei vai izveidot interesantu dizainu. Visas konstrukcijas ir drošas un atbilstošas visiem nepieciešamajiem standartiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.