Kas jāzina par mājokļa apsardzi?

Ikgadu valstī notiek desmitiem tūkstošu zādzību. Pēc statistikas redzams, ka noziedznieki vairums gadījumu iekļūst dzīvoklī, izlauzot slēdzeni vai, piemēram, piemeklējot piemērotu atslēgu, kā vēl kāds populārs paņēmiens parasti ir iekļūšana caur logiem, ventilācijas atverēm un balkoniem, ne tik bieži viņi lieto rupjas ārdurvju izlaušanas metodes. Iebrucēju profesionalitāte kā arī asais prāts ar katru jaunu dienu pieaug, pie tam zādzību daudzums sestdienās un svētdienās palielinās. Tādēļ savam mieram, būtu nepieciešams parūpēties par mitekļa drošību un apskatīties, kādi tad drošības risinājumi ir atrodami.

Ieskaties piedāvājumā – https://eurocash1.lv/privatpersonam/drosibas-risinajumu-uzstadisana-un-tehniska-apkope/

Fiziskā vai tehniskā apsardze, kādi tieši veidi tad ir pieejami?

Vēlaties labāk aizsargāt privātmāju? To varētu nodrošināt sekojoši drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība ar īpaši apmācītiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), tehniskās apsardzes izmantošana, dažādi inženiertehniskie varianti kā arī kombinētie drošības pasākumi. Tieši ar ko tad šie veidi atšķiras viens no otra var lasīt tālāk.
Īpašumu apsargā īpaši sagatavoti dienesti un to cilvēki – šī apsardzes metode tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, un šo var realizēt divējādi: izmantojot uzņēmumus, kas kvalificējas objektu aizsardzībā, vai sameklēt atsevišķu sargu. Kompānijas, kas nodrošina fizisko apsardzi, pašu darbu īsteno kvalitatīvi un arī efektīvi, turklāt šo uzņēmumu speciālisti ir īpaši apmācīti un, protams, viņiem ir nepieciešamie aizsardzības līdzekļi (munīcija, apģērbs kā arī aprīkojums. Šāda veida aizsardzības realizācijas process būs saprotams, bet salīdzinoši izmaksu ziņā dārgs. Lētāks opcijas variants būtu apsargs, ko arī var nolīgt caur apsardzes firmām.
Tehniskā apsardze, kurā ir pielietota signalizācijas uzstādīšana, kur visi signāli nokļūst uz “pulti”. Galvenie rīki objekta aizsardzībai tad ir speciāli trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas iekārtas ir uzliktas pa aizsargājamās teritorijas perimetru, kas vajadzības gadījumā ziņo. Turklāt arī šajā variantā ir divi veidi, kurā viens ir līguma noslēģšana tieši ar uzņēmumu, kurā īpaši norīkots cilvēks seko situācijai Jūsu majoklī. Otrs variants ir, kad signāls nonāk uz Jūsu telefonu ar signālu par situāciju.
Mājokļa apsardze izmantojot inženiertehniskos līdzekļus, kur tiek izmantoti dzelzs režģi, žalūzijas un triecienizturīga plēve. Šis risinājums nenoliedzami būs izdevīgāks izmaksu ziņā kā arī diezgan labs, kaut gan ugunsgrēka gadījumā varētu būt radies slazds pašam sev, bet protams, tas ne vienmēr arī aiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir kombinētie drošības risinājumi, kur var tikt savienoti 2 vai jau vairāki drošības risinājumu varianti. Šajā izkārtojumā var būt pilnīgi drošiem par mitekļa drošību.

Ieteikumi apsardzes firmas izvēlē

Tiei pats galvenais, meklējot apsardzes uzņēmumu, vai ir dabības licence, kā arī izpētiet juridiskās personas dokumentus. Uzziniet, kad uzņēmums izmaksā kompensāciju klientiem, un kādos apmēros. Izpētiet, vai šādas saistības ir noteiktas līgumā. Lasiet uzņēmumu atsauksmes. Skatot uzņēmuma klientu rekomendācijas, var uzzināt ne vienīgi par trūkumiem uzņēmuma darbā, bet arī par to, kā vadība reaģē uz sūdzībām. Izpētiet, kādus tieši pakalpojumus uzņēmums sniedz. Jo vairāk to ir, jo labākas iespējas izveidot pārdomātu mājas aizsardzību, kas reaģēs ne vien uz ielaušanos, bet arī uz ugunsgrēku vai plūdiem. Un visbeidzot – droši var uzticēties pirmajam iespaidam, jo, ja speciālistu veidols, viņu iekārtas un transportlīdzekļu stāvoklis nerada pārliecību, meklēšana ir jāturpina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.