Kur salabot auto riepas kā arī auto diskus Ulbrokā?

Automašīna bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez apaviem. Mašīnas riepām un to tehniskajam nobraukumam ir ārkārtīgi loma ceļu satiksmes drošībā.

Automašīnai jāatbilst visiem drošības kritērijiem, neskatoties uz to, vai izmantojat jaunas vai jau lietotas auto riepas. Riepas ir nopērkamas lielā cenu amplitūdā. Mašīnas riepu serviss aicina konsultēties ar speciālistu pirms auto riepu iegādes, jo riepas un auto diski tiek iedalītas atšķirīgās kategorijās, kas varētu samulsināt nezinātājus. Riepu serviss piedāvā arī auto riepu glabāšanas pakalpojumus.

Disku nozīme mašīnai.
Mašīnas riepu garāža parasti piedāvā dažāda stila konsultācijas, kas noteikti saistīti ar riepām un diskiem. Par diskiem noteiki nevajag aizmirst, jo tie nav tikai dekoratīvs automašīnas elements, bet arī funkcionē riteņa un arī mašīnas riepas drošībai. Riepu montēšana katrā ziņā ietver arī auto disku apkopi, tālab mašīnas riepu serviss bez šaubām parūpēsies arī par tiem. Katrs riepu serviss piedāvā ne tikai mašīnas riepu nomaiņu un arī disku apkopi, bet arī auto riepu glabāšanas servisu un arī riepu balansēšanu.

Ziemas un arī vasaras auto riepas.
Ziemas mašīnas riepu sezona Latvijā iesākas pirmā oktobrī un beidzas 1. martā. Loģiski, šis laika posms var būt arī ilgāks, jo sniegs aprīlī Latvijā nav nekāds retums. Drīkst lietot vissezonas mašīnas riepas, taču to protektora biezums ir jāpārbauda pirms pirmā oktobra. Viens no lielākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī maz lietotas mašīnas riepas, noteikti ir cenu starpība, kura noteikti ir ievērojama, gandrīz 40% zemāka. Tāda cenu atšķirība noteikti ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pavisam jaunas vai jau lietotas mašīnas riepas, vislabāk ir pirkt sertificētās riepu garažās un servisos.

Ko piedāvā riepu servisi?
Auto riepas Dreiliņos pārbauda dažādos auto riepu un arī disku apkopes servisos. Tā pat ir iespējams nodot konkrētas nesezonas mašīnas riepas auto riepu noliktavā. Mašīnas riepas Ulbrokā noteikti ir var pārbaudīt aizbraucot uz mašīnas riepu garāžu, kas piedāvā visu, sākot no doagnostikas un arī balansēšanas, un nobeigumā ar jaunu un mazlietotu mašīnas riepu pirkšanas iespējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.