Modernie aizdevumi online – kā var gudri kreditēties?

Lai būtu formēts kredīts, Jums nemaz nav jāatstāj mājas un jāiet uz kredītiestādi, lai tiktos klātienē. Pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt tiešsaistē. Aizdevumu kompānijas ir informētas, ka kārtīgi izveidota attālinātās apkalpošanas sistēma ietaupa klientu brīvo laiku, kā arī pašu resursus. Tomēr, priekš tam, lai samazināt risku par to, ka var būt atteikums, aizņēmējiem ir kārtīgi jāpilda savs pieteikums. Pats kredīts internetā jau ir ātrs un arī vienkāršs variants, kā saņemt kredītu savām vajadzībām. Kredīti parasti tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai caur mobilo telefonu. Pēc reģistrācijas šeit tiek pildīts pieteikumu savā personīgajā kontā un pēc dažām min saņem atbildi no kredītiestādes. Taču pirms tiks formēts kredīts, eksistē daudz neskaidrību? Mēģināsim aprakstīt vairāk tālāk rakstā.

Par kredītu apvienošanu var lasīt šeit – https://viasms.lv/blog/kreditu-apvienosana/

Aizdevums online – plusi un mīnusi

Pievēršoties plusiem un arī trūkumiem, ko tieši sms kredīti vai arī pārējie kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz trūkumiem. Šeit galvenās briesmas uzrodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Tiek pieteikts kredīts, bet nemaz nav izlasīti paša līguma nosacījumi. Parasti, lai piesaistītu klientus, var tikt norādīts minimālais % daudzums. Izpētot noteikumus, procents izrādās ievērojami lielāks. Kā vēl viena problēma ir par personiskās informācijas nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no tā jau ir viegli. Kredīts internetā jānoformē vien pie drošām kreditēšanas iestādēm.
Plusi:

  • Iespēja piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonas piedāvājumos;
  • anketas izskatīšanas ātrums un kredīta saņemšana;
  • iespēja izvēlēties finansējumu bez daudziem dokumentiem vai pat ar kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • šeit nav nepieciešams doties uz bankas ofisu.

Saņemot karti ar kredītlimitu, pastāv variants saņemt pazeminātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt arī jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Bankas kurjers pats piegādās dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs dabūsiet savu kredītu.
Saprotams, ka aizdevumi online ir un būs daudzsološa joma, kas sniedz iespēju iegūt izdevīgus nosacījumus. Lai aizsargātu sevi, vienmēr ir rūpīgi jāizlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlaties kreditēšanas iestādi, iepazīstieties ar atsauksmēm. Pārdomājiet ne tikai procentu likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā parasti ietver komisijas maksu vai papildu pakalpojumus.

Kas tad būtu sms kredīts?

Ātrā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti ļāva izveidot ko jaunu – SMS kredītu. Neapšaubāmas šādu kredītu priekšrocības būs saņemšanas vieglums, pateicoties ātrai un vienkāršai kredīta pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Faktiski tas ir aizdevums, kurš balstās uz uzticību. Nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, taču, gadījumā ja sms kredīts ir atteikts, šādu atteikumu var viegli uztvert. Pastāv arī redzami trūkumi: lielās kredīta izmaksas, tā kā aizdevējs grib ne vienīgi nopelnīt naudu uz %, bet arī sevi apdrošināt pret saistību nepildīšanas risku, kas tad šinī variantā jau ir ļoti augsts. Kā arī kredīts būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, taču maksimālā summa ir maza. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tāpēc, pirms tam kā iesniegt pieteikumu, rūpīgi izpētiet visu. Piemēram, uzziniet vairāk tiešsaistē par iespējamo aizdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.