Totalizatoru noslēpumi. 2. daļa.

Turpinām rakstu sēriju par to, kā vislabāk gūt panākumus totalizatoros, izmantojot dažādus knifus, ko bukmeikeri nelabprāt izpauž saviem klientiem!

 

  1. Jo mazāk uzliktu likmju, jo labāk. Sākotnēji tas šķiet ļoti pašsaprotami, bet tad, kad ir pienācis laiks izdarīt likmes, visu laiku šķiet, ka, ja būs vairāk aktīvu likmju, ir lielāka iespējamība uzvarēt. Patiesībā ir pilnīgi pretēji, jo ja tiek liktas kombinētās likmes, tad laimests ir tikai tad, ja visi minējumi ir izrādījušies pareizi. Ja vienkārši liekat dažādas likmes uz dažādiem sporta notikumiem, tad ar 4-5 likmju veidiem būs gana.

 

Lielākā daļa bukmeikeru zaudē tieši tiem klientiem, kuri ir likuši likmes uz dažiem notikumiem, tādēļ nevajag pārlieku aizrauties ar kombinētajām likmēm un gaidīt naudu ieripojam savā kontā.

 

  1. Apsver mazāk populārās likmju iespējas. Tātad, kad esat veicis pietiekami labu izpēti par un ap savu iecienītāko sporta veidu, sportistu vai komandu, tad esat gatavs izpētīt tās likmes, kas sākotnēji nešķiet tik vilinošas un saistošas. Piemēram – Jūs neesat īsti pārliecināts par to, vai komanda A uzvarēs komandu B. Komanda A ir lielākā savā līgā, bet vai tas nozīmē, ka tā ir arī stiprākā, lai pārliecinoši liktu likmi un gūtu uzvaru? Ne vienmēr! Taču, ja liksiet likmi uz komandas A sportistu, kurš vienmēr ir parādījis savu spožo talantu katrā spēlē, noteikti gūsiet panākumus un būsiet derībās uzvarējis.

 

Daudz un dažādu likmju vienam sporta notikumam var viegli sajaukt prātus ne tikai nepieredzējušiem derību dalībniekiem, bet arī rūdītiem totalizatoru spēlētājiem. Tāds ir arī bukmeikeru mērķis, lai gūtu uzvaru sev par labu. Taču, pārzinot lauciņu, kurā derības tiek slēgtas, ir iespējams šīs bukmeikeru lamatas apiet un gūt labumu sava kontā.

 

  1. Pārliecinies, ka izproti likmju veidus. Lai svaru kausi nosvērtos par labu bukmeikeru uzvarai totalizatorā, vienam sporta notikumam vienmēr būs dažādas likmju izdarīšanas iespējas, dažas pat diezgan muļķīgas. Ļoti pašpārliecināti spēlētāji mēģinās pārliecināt sevi un bukmeikerus, ka spēj uzvarēt teju visās likmēs, bet šāda bravūra nevienam nav vajadzīga, jo tikai nesīs zaudējumus pašam spēlētājam.

Neriskē ar savu naudu, liekot likmi, kuras būtību neizproti, it īpaši tad, ja esat jauns derību dalībnieks.

 

Liekot likmes totalizatoros, nevajag aizmirst to, ka bukmeikeri lielāko daļu koeficientu un likmju rada nevis tāpēc, lai labumu gūtu spēlētājs, bet gan paši, tādēļ spēlējot vienmēr saglabā vēsu prātu un spried loģiski.

Vairāk uzzini- https://www.optibet.lv/lv/totalizators/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.