Uzlīmju, vizītkaršu izgatavošana pēc Jūsu individuāla pasūtījuma

Uzlīmes ir kādas bildes attēlojumi, kuri jau tiek izgatavoti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, papīra vai īpašas plēves, kuras paredzētas šādu drukāto materiālu līmēšanu uz dažnedažādām virsmām. Uzlīmes un vizītkartes galvenokārt pielieto, kā reklāmas priekšmetu. Pie tam konkrēti šāda veida poligrāfija šodien būs pieprasīta, šo uzlīmju izgatavošana ļauj veikt veiksmīgu reklāmas kampaņu ar minimālām izmaksām. Šis reklāmas paņēmiens jau ir ļoti populārs tirdzniecības, kā arī pakalpojumu vietās, kur vienmēr ir ievērojams cilvēku skaits. Ar speciālas apaļas uzlīmes palīdzību var nodot faktus potenciālajiem klientiem, ka tieši šeit būs organizēta akcija vai tiks piedāvātas īpašas cenas vai parādījies jauns produkts. Un vizītkartes online iespējams pasūtīt drukas veikalā.

Kāda veidā iespējams pasūtīt uzlīmes?

Interesanti, bet uzlīmju druka, kā arī tās metodes izvēle būs ietekmējama no krāsas izvēles, attēla, tirāžas, materiāliem un arī citiem faktoriem, arī cena ir no tā atkarīga. Populāras metodes, kā drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Tam nav vajadzīgs sagatavošanās posms, līdz ar to būs izdevīga uzlīmju izgatavošana tieši mazām tirāžām, bet, pieaugot klienta pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnika tiks izmantota, kad būs sūtīta uzlīmju izgatavošana lielā skaitā – sākot ar piecdesmit tūkstošiem gab. Tehnika ir piemērota darbam ar tiešām dažādiem izejmateriāliem, pats attēls būs kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.
-Termopārneses jeb folija uzlīmes druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām – sākot no 1000 vienībām. Tam nepieciešams speciāls printēšanas aparāts. Šeit iespējams darboties ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru un pat sintētiku. Tāda veida apaļas uzlīmes būs spēcīgas pret UV starojumu, temperatūras svārstībām.
-Ofseta. Piemērots drukai uz papīra vai kartona. Tādā gadījumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termo druka – Līdzīga termopārneses drukai, bet ar zemākas kvalitātes iznākumu. Piemērots tāda veida preču aplīmēšanai, kuriem būs īss uzglabāšanas termiņš – apmēram 3 – 4 mēn.
-Karstā druka būs ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Zīmējums būs pārvietots uz uzlīmes virsmu zem spiediena, ņemot vērā noteiktu temperatūru. Pieejams drukai uz plēves vai auduma, ādas, izmantojot hologrāfiskas un metāliskas krāsas. Drukas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, sūtījuma daudzums vai cita veida kritēriji.

Kāds tieši drukas veikals būs atbilstošākais?

Mūsdienās ir izdevīgāk un ērtāk izmēģināt to drukāšanas vietu servisu, kam ir sava personīga ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, šeit klients saskaras ar starpnieku, kurš gūst ieņēmumus kā no paša ražotāja, gan no klienta. Vēršoties pēc pasūtījuma, ir jāsaprot kādu tad pakalpojumu klāstu vēlaties, vai, piemēram, tas būs dažu uzlīmju izgatavošana, ko tieši iespējams ērti pasūtīt pašam, veikt apmaksu un arī ātri jau saņemt savu pasūtījumu. Vai, piemēram, būs nepieciešams liels pasūtījums, kur vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un atrodiet atbilstošu kompāniju. Pēc tam vajadzētu iepazīties ar atsauksmēm un interneta lapu, lai varētu būt drošiem par veikto izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *