ZINĀMĀKĀS SUŠI RECEPTES

Mūsdienās suši vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas nopērkama lielveikalos, pasūtāma restorānos kā arī suši var ērti pagatavot arī mājās.

Lai sushi pagatavotu mājās, atliek tikai doties uz tuvāko veikalu un atrast visu vajadzīgo, tai skaitā savas iecienītākās zivis un arī dārzeņus. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, noteikti var veidoties apjukums un mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots sushi, savus klientus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē.


Ieejot jebkura suši restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem suši maki un nigiri, karstie suši veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus tikai sirds vēlas. Gatavojot sushi mājas apstākļos, noteikti ir opcija gan sekot receptēm, gan brīvi improvizēt, jo šis ēdiens vienmēr ir ļāvis vaļu fantāzijai. Sushi receptes ir iespējams sameklēt gan dažādos ēdienu gatavošanas portālos, gan grāmatās, gan iedvesmu var smelties no jau baudītiem kulināriem šedevriem. Vispopulārākie un arī vienkāršākie suši maki varianti ir ar lasi vai lasi un gurķi. Suši sarullēšanas veidi arī mēdz būt dažādi – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai arī sēkliņām. Daudziem būs pārsteigums, ka sushi ir iespējams arī cept. Vispopulārāk noteikti ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši un arī vegāni mēdz baudīt sushi. Tādos brīžos, tie tiek gatavoti kopā ar dažādiem dārzeņiem vai tofu.

KUR PIEGĀDĀ SUŠI UN CIK DAUDZ TAS MAKSĀ?
Dzīvojam tomēr steidzīgā laikmetā un ēdiena gatavošanai, nereti vien, laika nepietiek tik daudz kā vēlētos, tādēļ viegli izmantot ēdienu piegādes servisu un suši pasūtīt uz mājām. Pēdējā laikā īpaši izplatīts ir kļuvis suši ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādi noteikti ir iespējams uzlabot ēdienkarti un arī piedāvāt zemākas cenas, kā piemēram, veidojot sushi setus, kas noteikti ir ļoti populāra klientu izvēle visā Latvijā. Arī sushi akcijas piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti un izplatīti. Būsim atklāti, sushi nebūs tas lētākais ēdiens ko iegādāties restorānā, bet, ja iegādājaties suši setu, kurā var atrast dažāda veida sushi, ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Suši piegādi piedāvā visā Rīgā un arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.