APKURES IESPĒJAS MĀJĀM

Ik vienam no mums patīk siltums un komforts, tādēļ skaidra, ka sākoties ziemas mēnešiem ir nepieciešams domāt par telpu apsildīšanu. Centrālapkure, apkures katli, siltā gaisa izpūšana telpā, krāsnis un plītis – spēj tik izvēlēties. Lai saprastu kāds apkures veids ir piemērotākais, jāizvērtē daži kritēriji – kādas telpas jāapkurina, cik bieži, kādi ir kurināšanas paradumi. Kamēr daudzdzīvokļu namos izmanto centralizēto apkures sistētmu, privātmāju iespējas ir elastīgākas – apkures katli, krāsnis un kamīni. Tieši ziepakmens krāsnis un kamīnkrāsnis pēdējos gados aizstāj tradicionālās podiņu krāsns(ielūkojies šeit – preču katalogs). Tie ir askētiski un mūsdienīgi, kā arī lieliski iederas jau esošajā interjerā.

VAI ZIEPJAKMENS KRĀSNS IEDERĒSIES MANĀS MĀJĀS?

Krāsnis un kamīni telpā rada pavisam citādāku atmosfēru un vairo pozitīvas emocijas. Stūra kamīns, novietots telpas stūrī, klusām pilda savu funkciju, kamēr caur plašajām stikla durtiņām varat vērot degošās pagales. Dažāda veida dizaini un krāsas nodrošina iespēju šāda veida kamīnkrāsnis pielāgot jebkāda veida interjeram. Protams, iespējams arī veikt individuālus pasūtījumu arī ar dažādām papildus funkcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Ziepjakmens, no kā tiek veidotas krāsns un kamīni, ir ļoti pateicīgs materiāls apstrādei un tam piemīt liela siltumnoturība.

KĀ IZVĒLĒTIES PIRTS KRĀSNI?

Saunas un pirts krāsnis ir atsevišķa preču grupa. Mūsdienās ir iespējams izvēlēties tādas pirts krāsnis, kas pielāgojas telpai, nevis otrādi. Ja aiz pirts sienas atrodas priekštelpa, kurā iekārtota atpūtas zona, tad ērts risinājums būs pirts kamīnkrāsns, kas silda gan pirts telpu, gan priekštelpu, piešķirot patīkamu un siltu atmosfēru. Pirtis un saunas ir populārs relaksācijas veids visā pasaulē un mūsu tautas tradīcijas ir zināmas ar dažādiem pirts rituāliem, ko daudzi izvēlas piekopt arī mūsdienās. Pirts krāsnis iederēsies jebkāda stila telpās, jo parocīgais Skandināvu dizains tās padara askētiskas un neitrālas. Nevajag aizmirst par pareizu krāsns kopšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.