Remontdarbi – iekšdarbiem paredzēto materiālu pieskaņošana

Neviens remontdarbu vai arī celtniecības projekts nevarēs iztikt bez vajadzīgo materiālu iegādes priekš apdares vai celtniecībai. Un te rodas jautājums: “Kur to visu nopirkt?”. Ir skaidrs, ka ikviens patērētājs grib iegādāties labas kvalitātes apdares materiālus, kā arī santehniku, un tanī pat brīdī ekonomēt līdzekļus. Tiem, kam šinī sfērā nav iemaņu, to izdarīt varētu būt salīdzinoši smagi. Tagad visu vajadzīgo varēsiet nopirkt dažādos veidos – profesionālā veikalā, piemēram, tas varētu būt arī interjera veikals, interneta veikalos, atrodot preces reklāmas vai avīžu sludinājumos, kā arī lielākos būvniecības produkcijas veikalos. Kādi tieši te ir galvenie apdares materiāli, ko tad jāsameklē un kā var plānot savu remontu, noskaidrot var tālāk.

Tapetes, lamināta grīdlīstes, akmens flīzes – ko tad papildus iespējams izvēlēties apdarei?

Pats no labāk pazīstamākajiem materiāliem tomēr ir flīzes. Tās varētu būt no keramikas, mozaīkveida, stikla vai arī akmens flīzes. Nokrāsu dažādība arī Jūs pārsteigs. Dažādības dēļ viņas izmanto ne tikai vannas istabā, bet vēl citās vietās. Flīzes ir izturīgas un izcili iztur ķīmisko tīrīšanu. Pazīstams materiāls jau ir dabīgais parkets. Protams, tas jau ir kaprīzs, bet kopā ar pienācīgu apkopi nenolietosies ilgu laiku. Parketa dēļi nevar panest mitruma vai temperatūras izmaiņas, nav izturīgs pret ūdeni un agresīvām ķimikālijām. Standartā tas netiek uzstādīts vannas istabās, virtuvēs un koridoros – tā kā tur šis ātri nolietosies. Bet guļamistabām, dzīvojamajai istabai un bērnu istabām tas būs laba izvēle: patīkami pieskarties, slāpē skaņas un būs videi draudzīgs. Lamināts ir vislabākā parketa alternatīva, tas arī ir silt, bet mazāk kaprīzs, turklāt tas ir pieejamāks maciņam. Šodien jau ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs, jo tas palika izturīgāks un dažādāks. Pie tam kvalitatīvs linolejs būs daudzgadīgs un arī mūsdienīgs risinājums, kā arī šo materiālu jau var uzlikt patstāvīgi. Sienu apdarē var izmantot ne vien tapetes, taču arī flīzes kā alternatīvu. Ja izvēlēties tapetes, šeit daudzveidība ne vien stilos, bet arī izgatavošanas materiālu ziņā ir liela. Arī santehnika pieskaitās tieši pie materiāliem priekš apdares. Kvalitatīvi krāni, dušas sistēmas, tualetes podi ir neaizstājama lieta. Šodien šis viss ir pilnveidots, tādējādi labāk izvēlēties modernas versijas, jo tas sniedz palīdzību ietaupīt ūdens patēriņu un arī padara vieglāku uzkopšanu.

Rīgas pilsētas veikali – kurā vietā doties pēc materiāliem priekš apdares?

Kādā veidā izvēlēties apdares materiālu veikalu? Būtiski priekšnosacījumi tad ir liels produkcijas piedāvājums un kvalitātes garantija uz produkciju. Bez šaubām, ne mazāk būtiska lieta ir cena, taču nedzenieties pēc lētākā, tā kā kvalitāte apdares materiāliem ir pati svarīgākā. Kā piemēram, labs apdares materiālu un interjera veikals piedāvā cilvēkiem dažādu cenu kategoriju preces, kur pazīstamiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, gan pieejamākas preču kategorijas. Vienmēr uzdodiet jautājumus! Tā kā pat daudz zināmi zīmoli ražo ekonomiskus materiālus, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no dārgiem variantiem. Nozīmīgs faktors arī ir piegāde, vai veikals nodrošina piegādi uz mājām. Jo domāt par to, kādā veidā atvest lamināta dēļus savā automašīnā, nav tā jautrākā nodarbe. Svarīgs kritērijs būs sertificēts darbinieks, kas varēs sniegt konsultāciju gan materiālu izvēlē, gan piedāvās idejas interjera plānošanā, gan arī paskaidros pilnīgi visas preces īpašības. Nenoliedzami, būtiski ir novērtēt materiālus un pataustīt, tāpēc kvalitatīvs interjera veikals piedāvā cilvēkiem ne vien materiālus apskatei, bet dažreiz arī ir jau gatavi projekti – istabas ar dizaina iekārtojumu, lai varētu saprast tieši to, ko Jūs gribat. Un beidzamais – uzmanīgi lasiet klientu atsauksmes, jo tieši klients ir tas, kas spēs pastāstīt visu par pašu preču pārdevēju un arī pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.