Ārdurvis – veidi, materiāli un vēl konstrukcija

Un protams, ka, kad jau tiek skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, to atrašana pircējam pārvēršas par stiprām galvas sāpēm – tirgus jau ir pārsātināts jau ar produkciju, kurā būs ņemtas vērā daudzas prasības: cena, dizains, uzticamība, skaņas kā arī siltuma izolācija.

Kā, mēģinot atrast ārdurvis, atrast līdzsvaru patērētāja vēlmēs tā, lai durvis dzīvoklim vai, piemēram, mājai būtu glītas, pieejamas ģimenes budžetam un tajā pat brīdī labi aizsargātu mitekli no “nelūgtajiem viesiem” un būtu ērti izmantojamas? Tieši šo zina tikai eksperti. Tādēļ parasti jādodas pie uzņēmumiem, kas piedāvā cilvēkiem metāla durvis Bauskā un pienācīgi jāizjautā tie. Bet konkrēti par iespējamajiem variantiem Jūs varat iepazīties šeit.

Daudzveidība un vēl veidi ārdurvju izvēlē

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām tiks iedalītas pēc dažādiem būtiskiem parametriem. Pirmkārt, būtu nepieciešams vērst īpašu uzmanību izejmateriālam, no kura ārdurvis dzīvoklim var tikt izgatavotas. Starp jau izplatītākajiem variantiem var uzskaitīt dažādas koka, plastmasas, metāla jeb dzelzs durvis. Pie tam tirgū var arī uziet cita varianta ārdurvju konstrukcijas. Bez šaubām, šie veidi nebūs tik ļoti populāri klientu vidū, it sevišķi ārdurvis no stikla.
Koka ārdurvis dzīvoklim jau ir diezgan izplatītas, jo viņas ir diezgan izturīgas un paspilgtina mājas ārpusi. Bet tajā pat brīdī tādu durvju lielā popularitāte tad ir nedaudz samazinājusies, šis apstāklis ir saistīts ar to, kad pārdošanā parādījās metāla ārdurvis mājai, kas tad veicina lielāku drošības sajūtu.
Šodienas plastmasas ārdurvis dzīvoklim un privātmājai ir ne mazāk populāras. Viņu izgatavošanai tiek izmantoti plastmasas profili un loksnes. Starp šīm loksnēm ir uzstādīta izolācija, kas uzlabo izstrādājumu siltuma izolācijas īpašības.
Taču vispopulārākais veids būs metāla durvis mājai vai jau dzīvoklim. Šis būs saistīts ar faktu, kad šeit jau ir augstas drošības īpašības. Ražojot metāla durvis, ir izvēlēta parasta tērauda loksne, kuras biezums var būt 2 mm. Jo biezāks materiāls, jo būs augstāka konstrukcijas izturība.
Bez šaubām, priekš tam, lai ārdurvis būtu gan mājas drošība, tā arī skaistumam, labāk būs atlasīt modernu dizainu. Tie ir izgatavoti konkrēti no vairākiem materiāliem, kā arī tiem ir īpašas stila iezīmes. Durvis varētu būt savādākas viena no otras pat pēc tā, kādas tad ir metāla durvju slēdzenes vai arī cita veida ārdurvīm.

Kādā veidā piemeklēt labākās ārdurvis dzīvoklim vai arī privātmājai?

Mūsdienu būvmateriālu un būvniecības pakalpojumu noieta tirgus būs neapšaubāmi pārpildīts jau ar piedāvājuma klāstu, kādas tad var būt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim. Tajā pat brīdī varētu novērot visplašāko cenu diapazonu, dažāda veida materiālus, ļoti dažnedažādas slēdzenes kā arī dizaini. Izlemt, kāda veida durvis dzīvoklim būs vislabākās, nav īpaši vienkārši. Galu galā, iegādājoties, jāievēro:

  • drošības aspekts;
  • trokšņu absorbācijas un siltuma izolācijas īpašības;
  • kopējais stils;
  • izturība;
  • pieejama cenu.

Durvīm vajadzētu būt viegli izmantojamām, vienkārši aizveramām kā arī atveramām, un vēl jācenšas novērst spontāna atvēršanās, ja durvju slēdzene ir atvērta. Pievēršoties konstrukcijas elementiem, tad īpaša uzmanība jāpievērš durvju vērtnēm, kopējam konstrukcijām, eņģēm, iebūvētai actiņai, un svarīgas būs metāla durvju slēdzenes vai cita varianta ārdurvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.